26 خرداد، 1401
شناسه: 528
سردار «مطهری» رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس شد
سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار «عباس مطهری» به‌عنوان رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار «عباس مطهری» با پیشنهاد سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، از سوی سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، به‌عنوان رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

در بخشی از این حکم به تلاش وافر در اجرای مفاد اساسنامه و سند راهبردی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، پیگیری و نظارت مداوم در ساخت مراکز فرهنگی و موزه‌های دفاع مقدس در استان‌های کشور، ارتباط با کارشناسان و نخبگان علمی و هنری برای تهیه و تدوین محتوای موزه‌ها و ایجاد هماهنگی بین موزه‌های دفاع مقدس کشور تاکید شده است. 

رئيس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تقدیر از زحمات سردار «مطهری» در حوزه راهیان‌نور، برای وی توفیقات روزافزون را در مسئولیت جدید خواستار شد.

گفتنی است، سردار «مطهری» پیش از این به‌عنوان دبیر قرارگاه مرکزی راهیان‌نور سپاه و بسیج مشغول به فعالیت بود.

در این مراسم سردار کارگر از خدمات سردار حسین ستوده در سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس قدردانی و پیگیری و تلاش‌های وی را در موضوع ساخت و تکميل موزه‌ها قابل تقدیر عنوان کرد.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

جلسه شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس در مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.

چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

مجتهدزاده گفت: امروز که می‌بینیم گروه‌های حزب‌اللهی، فلسطینی و مقاومت اسلامی قدرت رژیم صهیونیستی را در هم می‌شکنند، قدرت‌شان نشأت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و آن‌ها به پشتوانه این نظام و انقلاب اسلامی به مبارزه با صهیونیست‌ها می‌پردازند.

مجموعه ۱۶ جلدی نقش روحانیت، عقیدتی سیاسی، تبلیغات دفاعی و عملیات روانی در هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد.

سردار «علاماتی» گفت: هر ساله تعداد زیادی کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در کشور به چاپ می‌رسد و در استان کهگیلویه و بویراحمد هم این هدف‌گذاری صورت گرفته، اما تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

درباره ما
تماس با ما