26 خرداد، 1401
شناسه: 530
چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران
چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

 چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران با حضور «علی‌اصغر جعفری» دبیر و رئیس کمیته هماهنگی، «محمود عرب اسماعیلی» مدیر کمیته طرح و برنامه، «محمدرضا جمالی» مدیر کمیته اجرایی، سرهنگ «حمید حیدری» مدیر کمیته فضای مجازی و رسانه‌های نوین، «یاسر گریوانی» مدیر کمیته مالی و پشتیبانی، «علیرضا عسگری» مدیر کمیته روابط عمومی و امور بین الملل برگزار شد.

در ابتدای این نشست حاضرین با ذکر فاتحه‌ای یاد و خاطره مرحوم سردار «محمدتقی عصار» مدیر پیشین کمیته پیشکسوتان دفاع مقدس این انجمن را گرامی داشتند.

دبیر و رئیس کمیته هماهنگی انجمن علمی دفاع مقدس ایران گفت: با همت و پیگیری‌های آقایان عرب اسماعیلی و اشتری سند راهبردی و برنامه عملیاتی انجمن تدوین و مصوب شد.

در ادامه این جلسه مدیران به ارائه گزارش عملکرد کمیته‌های خود و اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۰ پرداختند.

همچنین در این نشست، مسئول هر یک از کمیته ها، مناسبات و برنامه‌های محوله مجموعه خود در سال جاری را بررسی کردند.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار «عباس مطهری» به‌عنوان رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

جلسه شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس در مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.

مجتهدزاده گفت: امروز که می‌بینیم گروه‌های حزب‌اللهی، فلسطینی و مقاومت اسلامی قدرت رژیم صهیونیستی را در هم می‌شکنند، قدرت‌شان نشأت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و آن‌ها به پشتوانه این نظام و انقلاب اسلامی به مبارزه با صهیونیست‌ها می‌پردازند.

مجموعه ۱۶ جلدی نقش روحانیت، عقیدتی سیاسی، تبلیغات دفاعی و عملیات روانی در هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد.

سردار «علاماتی» گفت: هر ساله تعداد زیادی کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در کشور به چاپ می‌رسد و در استان کهگیلویه و بویراحمد هم این هدف‌گذاری صورت گرفته، اما تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

درباره ما
تماس با ما