Iran design بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
سرلشکر صفوی در مراسم بزرگداشت شهید صیاد:

شهید صیاد شیرازی الگوی مقاومت اسلامی است/ هراس نظامیان آمریکایی‌ از واکنش نیروهای مسلح ایران

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا سپهبد شهید علی صیاد شیرازی را الگوی مقاومت اسلامی در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و یمن دانست.

...

سردار سرلشکر «سیدیحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا امروز در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی و فرماندهان شهید شاخص نیروهای مسلح اظهار داشت: بزرگترین نعمت الهی برای ملت بزرگ ما بعد از نعمت اسلام و اهل بیت (ع) و ولایت فقیه، نعمت وجود مردان و زنان بزرگ، شجاع، خردمند و وفادار به اسلام و انقلاب بوده است. افرادی که در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی تاکنون در برابر دشمنان دین و ایران اسلامی با جان، مال و آبروی خود ایستاده‌اند و منافع و مصالح ملی و اسلام و ایران را بر جان شیرین خود مقدم داشتند که شهید صیاد نیز از زمره آنان است.

وی ادامه داد: شهدا سند افتخار و مایه عزت، آبرو و اقتدار نظام اسلامی و مایه امنیت کشورمان هستند؛ هر کسی که راه آنان را ادامه دهد و در مسیر آن‌ها قرار داشته باشد، عضوی از آن‌ها محسوب می‌شود.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا افزود: شهید صیادشیرازی برای آزادی‌خواهان و استقلال‌طلبان و مقاومت اسلامی و حزب‌الله لبنان و مردم عراق، جوانان یمن و سوریه الگوی مقاومت و ایستادگی بود.

سرلشکر صفوی تصریح کرد: امروز مقاومت اسلامی مردم یمن برگرفته از مقاومت ملت بزرگ ایران است که ۴۰ سال در برابر ظلم و ستم دشمنان و تحریم‌های ظالمانه ایستادند. بدون تردید این مقاومت و حماسه ۴۰ ساله در تاریخ ۵۰۰ سال گذشته کشور بی‌نظیر است.

وی گفت: ملت ما در دوران دفاع مقدس همچون کوه ایستادند و تحت فرمان رهبران بزرگ و سرافرازی همچون امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری که پرچم عزت و افتخار ایران اسلامی هستند، توانستند از خطرات و پیشامد‌های ناگوار به سلامت عبور کنند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر نیز همچون گذشته، با تدابیرشان کشتی انقلاب را از خطرات و شدایدی که دامن‌گیر منطقه شده و کشور‌های عراق و افغانستان را در برگرفته بود، حفظ کردند که وجود چنین رهبری جای شکر از درگاه حق تعالی دارد.

سرلشکر صفوی افزود: امروز نیز وقتی که سیل بخش‌هایی از کشور را فرا گرفت، تنها با یک کلمه فرمان ایشان مردم و نیرو‌های مسلح به طور گسترده بسیج شدند و در کنار دولت به کمک هموطنان سیل‌زده شتافتند و با اقدامات به موقع اجازه وقوع خسارات و تلفات بیشتر را ندادند؛ چرا که آسیب‌های ناشی از سیل، سهمگین‌تر از زلزله است.

وی با اشاره به انتقام سخت ایران از منافقین در پی شهادت سپهبد صیاد شیرازی گفت: زمانی که صیاد شیرازی به شهادت رسید، با کسب اجازه از رهبر انقلاب، تمام پایگاه‌های منافقین را در العماره، بصره و پایگاه اشرف با چند هزار گلوله مورد اصابت قرار دادیم و انتقام خوبی از منافقین گرفتیم.

وی در ادامه درباره بیانیه کاخ سفید در خصوص تروریست نامیدن سپاه پرداخت و درباره علت صدور این بیانیه احمقانه که بزرگترین اشتباه سیاسی نظامی ترامپ است، عنوان کرد: به نظرم تاثیرگذاری اصلی در انتشار این بیانیه را صهیونیست‌ها، نتانیاهو و آیپک داشت. ترامپ می‌خواست خود را خرج آن‌ها کند؛ چون هم نتانیاهو می‌خواست در انتخاباتی که دیروز برگزار شد، انتخاب شود و هم اینکه ترامپ به واسطه وجود شش میلیون یهودی در آمریکا برای انتخاب شدن در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری به رأی آن‌ها نیاز دارد.

وی با بیان اینکه ترامپ تاکنون به صورت روسیه، چین، اروپا و ایران چنگ انداخته که این نشانه بی عقلی او است، گفت: هم تصمیمات صهیونیست‌ها و آیپک بر ترامپ تاثیرگذار است و هم نفوذی‌های آن‌ها؛ غیر از «کوشنر» که داماد رئیس جمهور آمریکا بوده و از افراد تأثیرگذار یهودی به عنوان مشاور ترامپ است، بیش از ۱۰ نفر دیگر از یهودی‌ها در دولت این کشور حضور دارند که جزو اطرافیان ترامپ محسوب می‌شوند.

وی تأکید کرد: با این بیانیه بسیار خطرناک ترامپ به نظر می‌رسد که آمریکایی‌ها مجبور شوند از ترس واکنش ایران منطقه را ترک کنند و مفهوم این را نظامیان آمریکا متوجه می‌شوند. با این بیانیه عمر صهیونیست‌ها کوتاه‌تر شد و‌ در مقابل، قدرت ایران، همبستگی ملت، ارتش و‌ مجلس با سپاه به همراه وضع ژئوپولتیکی ایران افزایش یافت، اما وضع ژئوپلتیکی آمریکا کاهش یافت.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها در سیاست خارجی خود با شکست مواجه شدند؛ چون به غیر از صهیونیست‌ها، عربستان و‌ بحرین، هیچ دولتی از این بیانیه آمریکا حمایت نکرد. ترامپ از نظر عقلی، اخلاقی، سیاسی و‌ مدیریتی، بدترین رئیس جمهور آمریکا طی ۴۰ سال اخیر بوده است.

وی تأکید کرد: امیدواریم مردم، عقلای آمریکا و‌ کنگره این کشور این آدم احمق و نادان را که باعث افول سیاسی و نظامی آمریکا شده است، مجدداً انتخاب نکنند؛ چون وی یک فرد لات، بیزینس‌من و بی عقل است.

وی گفت: خدا را شکر که خداوند، دشمنان ما را از احمق‌ها آفرید. دشمنی آمریکا با سپاه، ملت ایران و انقلاب اسلامی در این برهه و همچنین خروج از برجام و تحریم‌های ظالمانه موجب خیر و برکت می‌شود؛ ترامپ خبیث‌ترین رئیس جمهور آمریکاست؛ زیرا در قضیه سیل اخیر کشور هم نگذاشت تا کمک‌ها به مردم ایران برسد.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط